Nasz zespół

Tworzymy zespół, który w swojej pracy kieruje się wartościami, takimi jak: szacunek, autentyczność, otwartość i odpowiedzialność.

Na co dzień staramy się stale podnosić nasze kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach, warsztatach czy konferencjach.

 

Jakub Pawlewicz – z wykształcenia psycholog (USWPS), pedagog (UKW). W trakcie czteroletniego szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej (Crescentia) oraz w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej dzieci i młodzieży (UG), seksuologii praktycznej (USWPS). Ma ukończone szkolenie w zakresie Psychotraumatologii (FPCP), posiada uprawnienia socjoterapeuty (KCP) oraz oligofrenopedagoga (TWP).

Na co dzień kierownik Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży „poMOC”, gdzie również koordynuje pracę Oddziału Dziennego Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży, koordynuje pracę  Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży oraz pracuje w Poradni Psychologicznej Ambulatoryjnej Dzieci i Młodzieży i Ośrodku Opieki Środowiskowej dla Dzieci i Młodzieży.

Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej, Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektyczno-Behawioralnej, Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR oraz Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów.

[szczegółowe kursy/szkolenia]

Jakub Pawlewicz – ZnanyLekarz.pl

Rafał Kozielec – z wykształcenia psycholog (USWPS), pedagog (UKW). Ukończył Szkołę Psychoterapii Uzależnień (CEDR) uzyskując certyfikat psychoterapeuty uzależnień. Propagator idei Programu Ograniczenia Picia.

Na co dzień pracuje w Stacjonarnym Ośrodku Terapii Uzależnień a także wykłada na uczelni wyższej.